مجله اینترنتی خانه دریا

مارک کانینگهام بهترین طراح دکوراسیون داخلی

خانه دریا :‌طراحی دکوراسیون داخلی امری است که نیاز به تخصص و دانش کافی در این زمینه دارد؛ زیرا شما باید با تم های رنگی آشنا باشید، انواع سبک ها را بشناسید، با ترکیب کردن سبک ها با یکدیگر برای رسیدن به یک دکوراسیون خاص آشنایی لازم را داشته باشید و در یک کلام علم این کار به شدت برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب احساس می شود. اگر به هر دلیلی پیرامون طراحی دکوراسیون داخلی اطلاعاتی ندارید و تمایل دارید همانند برترین طراحان دکوراسیون داخلی دست به ایده پردازی بزنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید تا پیرامون باید و نبایدهای که در این راستا نیاز است مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. مارک کانینگهام یکی از برگزیده ترین طراحان داخلی است که در طرح های خود از عناصر بکر و بسیار متفاوت بهره گرفته است از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با ایده پردازی ها این هنرمند برجسته قدری بیشتر آشنا کنیم پس با مجله خانه دریا همراه باشید…

طراحی خانه ویلایی قدری هزینه بر است، اما اگر از المان های منحصر به فرد استفاده کنید با کمترین هزینه به تأثیر گذار ترین دکوراسیون ها دست پیدا می کنید. به عنوان مثال به جای استفاده از نور پردازی های گران قیمت می توانید از نور طبیعی استفاده کنید. کافی است پرده های سفید برای پنجره ها انتخاب کنید تا حس آرامش در فضا تزریق شود. توجه کردن به هارمونی رنگ و بهره گرفتن از وسایل دکوری که با یکدیگر تناسب داشته باشند به سادگی حس زیبایی را در فضا حاکم می کند. شما می توانید برای فضای مرتبط با میز تلویزیون خود همانند تصویر ارائه شده از یک کاناپه خاص و چند وسیله دکوری متفاوت بهره بگیرید. این امر هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و بخش اعظمی از فضا را برای شما دیزاین می کند. کافی است یک فرش، دو میز چوبی و یک آباژور همانند تصویر بر اساس سلیقه خود برای طراحی دکوراسیون خانه ویلایی تان مد نظر قرار دهید. تا با کمترین هزینه زیبا ترین دکوراسیون به سبک مدرن برای شما فراهم شود.

طراحی دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین پارامترهای است که کشورهای اروپایی با فرا رسیدن سال جدید میلادی از آن استقبال ویژه به عمل می آورند. از همین رو یکی از مهم ترین فرایندهای که در مرحله اول در این راستا صورت می گیرد شناسایی‌ای یک فرد کارکشته و حرفه ای است. باید به شما بگویم مارک کانینگهام یکی از ده طراح برتر و برگزیده است که سبک های که به کار می گیرد بسیار تأثیر گذار و حرفه ای است. از آنجایی که ارتباط گرفتن با این طراح برجسته قدری برای شما دشوار است سعی بر آن داریم تا پیرامون سبک ها و آیتم های که در چیدمان از آن بهره می گیرد مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم تا با در میان گذاشتن آن با دیزاینر خود بتوانید به سبک های الهام بخش و تأثیر گذار وی دست پیدا کنید. این طراح برجسته علاقه مند به پالت های رنگی خنثی است، زیرا اعتقاد دارد ترکیب رنگ ها زمانی که از یک آیتم خنثی در پس زمینه استفاده می شود روند ساده تری را به خود می گیرد.

در طرح های برجسته این هنرمند شما تم رنگی مشکی، طوسی و خاکستری را به عنوان رنگ پس زمینه شاهد هستید و با استفاده از عناصر رنگی شاد مثل بنفش، زرد و طلایی سبکی اشرافی و لوکس را به تصویر می کشد.
• او به سایه روشن کردن تم های رنگی نیز بسیار علاقه مند است و عموماً رنگ های سلطنتی آبی روشن، بنفش و طلایی را چاشنی کارهای خود می کند.
• وی به طرز ماهرانه ای مخلوط کردن رنگ ها با یک دیگر را می داند و با استفاده از آن ها آرامش و نیرومندی را در قاب های طراحی خود به تصویر می کشد.

سبک کاری دکوراسیون داخلی مارک کانینگهام

دکوراسیون داخلی مارک کانینگهام عموماً به سبک یک فضای مردانه دیزاین می شود. معمولی و بی انتها بودن فضا با بعد دادن به محیط از یک سو و حجم دادن برای بزرگ تر جلوه دادن فاصله سقف از زمین از سوی دیگر به برجسته شدن طرح های او دامن زده است. او بسیار علاقه مند است که عناصر دکوری که برای دیزاین داخلی محیط مورد استفاده قرار می دهد را از عتیقه فروشی های آمریکایی با قیمت بسیار بالایی تهیه کند؛ زیرا معتقد است برای خاص بودن و متفاوت تر جلوه دادن باید از عناصر دکوری استفاده شود که دست هیچ کسی به آن ها نمی رسد. این مهم با خرید از بازارها و مغازه های که عامه مردم به آن دسترسی دارند میسر نمی شود و تنها به لطف عتیقه فروشی های فراهم می شود.

 زرق و برق عجیبی در طرح های مارک کانینگهام همیشه مشاهده می شود و شاید مخلوط کردن رنگ ها با یک دیگر و ایجاد سایه روشن این براقیت را فراهم کرده است.
• برای رسیدن به دکوراسیون داخلی مارک کانینگهام به راهکارهای ارائه شده دقت کنید
• طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را اگر می خواهید شبیه مارک کانینگهام دنبال کنید در ادامه راهکارهای را به شما توصیه می کنیم کافی است از آن ها بهره بگیرید تا شبیه دیزاینرهای مشهور جهان شما نیز به دکور کردن فضای داخلی منزل خود بپردازید.
• رنگ اصلی ترین نیاز بشر برای زیستن پس از آتش و آب به شمار می آید. از همین رو حضور آن در زندگی ما بسیار لازم و ضروری است در ابتدا به شما توصیه می کنیم پالت رنگی خود را بر اساس تم رنگی خنثی شبیه برترین طراح داخلی مد نظر قرار دهید.
• استفاده کردن از نور پردازی مدرن و پرده های مضطرب به همراه کارهای هنری حذفی و مبلمان سفارشی با تزئینات گل دوزی شده دستی نیز شما را در این راه همراهی می کند.
• هر چقدر پر رنگ تر جذاب تر این شعار مارک کانینگهام در طرح های دکوراسیون داخلی وی است پس شما نیز با استفاده از تم های رنگی جذاب و پر رنگ وارد عمل شوید.
• کتانی برای شیک بودن و کاغذی برای سادگی است این امر برای بافت های به کار گرفته شده در زمینه دکوراسیون داخلی شما را همراهی می کند. کوسن های کتانی را برای کاناپه های سفید خود انتخاب کنید ترجیحاً کوسن مشکی گزینه مناسبی محسوب می شود.

طراحی منزل هنرمندان مشهور بر اساس سبک طراحی داخلی مارک کانینگهام

طراح مشهور و محبوب مارک کانینگهام با استفاده از طرح های برجسته خود نظر هنرمندان، فوتبالیست ها و بازیگران بالیودی را به سمت خود جلب کرده است و تک تک آن ها را برای بهره گیری از ایده ال ترین طراح ها به فکر فرو برده است. این طراح بر جسته گوشه ی ساکتی از یک فضای چند منظور را که طیف های وسیعی از رنگ های خنثی و سفید را در بر می گیرد را برای طرح یک ایده آرامش بخش و ساده در نظر می گیرد.

 پناه بردن به یک کتاب خوب و لم دادن روی یک کاناپه راحتی و پرهیز از هر گونه شلوغی و رنگ بخش اثر گذار طراحی های این هنرمند محسوب می شود.
• تعادل و بالانس خاصی که بین رنگ های اتاق خواب، اتاق کار، اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی است کاملاً به جا و منطقی است.
• امضای این خالق برجسته به دلیل زیبایی شناسی داخلی و بهره گیری از سنگ های مرمری با شکل های هندسی متفاوت همراه با پالت رنگی خاموش وی دلیل بارز انتخاب ایشان توسط افراد سرشناس و مشهور عنوان شده است.
• تنوع بی نظیر مبلمان به کار گرفته شده که بخشی از آن ها از هتل ها و اقامت گاه های لوکس قدیمی تهیه شده است نیز پارامتر اثر گذاری برای طرح های برجسته این هنرمند محسوب می شود.

آرام، سفید و خنثی سه پارامتر طراحی مارک کانینگهام

طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از رنگ مایه های متفاوت در کنار یک قاب خنثی چینش طرح های این هنرمند زبده را به تصویر کشیده است. رنگ های که چندان به چشم نمی آیند و سبب می شوند یک زندگی آرام و برای خلق آثار روزانه ما به تصویر کشیده شوند. ایشان بر این باور است که طراحی دکور با رنگ اثر گذار ترین نوع طراحی است. کیفیت نور، بافت، جنس، ابعاد و تناسب را در نظر بگیرید و سپس طراحی دکوراسیون داخلی را به انجام برسانید. طراح و معمار بین المللی که می گوید اشیاء به بند اسارت ما در آمده اند از همین رو برای آزادی آن ها نیاز است دست به خلق آثار بدون بستگی بزنیم. به وسایلی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می دهید اجازه زیستن بدهید و دست و پای آن ها را به یک دیگر گره نزنید تا بعد جدیدی به منظره جهان افزوده شود. مهربانی یکی از بزرگ ترین نماد های است که در سبک های برگزیده ایشان به چشم می آید. زمانی که به این آثار برجسته این دیزاینر خیره می شوید شبیه قایق بادبانی که سوار بر امواج دریا است راه خود را می آبید و به حرکت در می آید.

کلام آخر پیرامون طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مارک کانینگهام

طراحی و چیدمان داخلی امری بسیار مهم است که تأثیر گرفتن از طرح های برجسته جهان سبب می شود این هنر برای شما بسیار لذت بخش و شیرین شود.
• همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید از طیف های رنگی بسیار آرامی در دکوراسیون های مارک کانینگهام استفاده شده است به عنوان مثال کاناپه های سفید با تم های قهوه ای چوبی برای گرم تر شدن فضای یک اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته شده است.
• اتاق گرم و صمیمی که با استفاده از پالت رنگی مخصوص مارک کانینگهام به تصویر کشیده شده است و از تم رنگی خنثی طوسی به عنوان رنگ اصلی پس زمینه استفاده شده است.
• مبلمان تکی سفید در کنار کمدهای دیواری مشکی به صورت قرینه سبب شده است یک سبک کلاسیک و نوستالژی در این قاب زیبا به تصویر کشیده شود.
• تم رنگی مشکی تمام فضا را در یکی از طرح ها پوشانده است و تنها از دیوار پوش و کتابخانه ای با تم رنگی قهوه ای برای زیبا تر جلوه دادن محیط استفاده شده است.
• پس زمینه طوسی و طیف رنگی بنفش سبب شاد تر شدن دیزاین داخلی اتاق نشیمنی با سقف های بلند شده است.
• بازی با رنگ های کار بسیار ساده ای است اگر کمی ذوق و شوق داشته باشید. امید است ایده پردازی های مارک کانینگهام شما را در جهت رسیدن به یک دکوراسیون ناب و بی بدیل یاری رسانده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *